NOTICE

Dear customers,

for technical reasons, Hotel Lipa has been closed since 29.06.2020.

If you are interested in family events, weddings and corporate trainings, contact us at +421 903 957 018.

ABOUT US

A modern and comfortable congress hotel is situated in the heart of Stará Turá, a 60-minute drive from Bratislava, just 15 km from Nové Mesto nad Váhom, which is located on the main Bratislava – Žilina highway route.

A typical Kopanice region under Veľká Javorina, with a convenient geographical location, lots of historical sights and a nearby recreation area of Dubník, provide a wide range of attractions and options for active rest.

ACTIVITIES IN THE SURROUNDING AREA

Thanks to its unique natural and historical attractions, Stará Turá and its surroundings create real conditions for active relaxation. The well-known lake Dubník and the Veľká Javorina ski resort are located near the hotel.
Lovers of hiking and nature will find their own thing here. Well-known hiking trails will lead you to the ruins of Čachtice, Branč and Beckov castle. Just a kilometre from the Hotel LIPA there is a sports area, where a fitness centre, sauna, tennis courts, bowling alley and swimming pool are available for you.

REFERENCES

13.07.2015 Slovenský zväz cyklistiky, o.z.

Dovoľte mi poďakovať sa Vám v mene kolektívu organizátorov za Vašu angažovanosť a skvelú spoluprácu, ako aj pomoc Vašich zamestnancov v prípravách najväčších medzinárodných cyklistických pretekov na Slovensku – 59. ročníka Okolo Slovenka.

Naši priatelia zo zahraničia vysoko oceňovali nielen kvalitnú organizáciu, ale aj pohostinnosť Slovákov, s ktorou sa dennodenne stretávali aj v Hoteli Lipa v Starej Turej.

Podujatie malo vynikajúcu úroveň aj Vašou zásluhou. Vašou osobnou zaangažovanosťou, ale aj obetavosťou celého organizátorského súkolia vo Vašom hoteli.

Veríme, že svoju priazeň voči nám organizátorom i voči nami organizovaným medzinárodným pretekom Okolo Slovenska si zachováte aj v budúcnosti a tešíme sa na spoluprácu v ďalších ročníkoch, kedy opäť s radosťou zavítame do Vášho mesta.

Peter PrivaraPrezident Slovenského zväzu cyklistiky a generálny riaditeľ MCP OKOLO SLOVENSKA

30.05.2015 Svadobná hostina

Ďakujeme veľmi pekne za všetko. Šírime ďalej Vaše dobré meno.

Ľuba a Daniel

18.10.2014 Krstiny

Chcem sa Vám poďakovať za krásnu oslavu synových krstín, ktorú sme u Vás v sobotu absolvovali. Krásna výzdoba, profesionálna obsluha, výborné jedlo. Vo všetkom ste nám vyšli v ústrety.Prajem Vám aj Vášmu tímu veľa osobných a pracovných úspechov a mnoho spokojných zákazníkov ako sme boli aj my.

Alena Kuželíková

19.10.2013 Rodinná oslava

Dovoľte, aby som sa Vám aj Vášmu personálu touto cestou poďakovala za veľmi pekne pripravenú akciu, za chutné jedlo a celkovú príjemnú atmosféru, ktorú sme u Vás absolvovali v nedeľu poobede.

Všetci sme sa dobre cítili vďaka Vášmu ochotnému a milému personálu, za čo im taktiež patrí veľká vďaka. Ospravedlňujem sa za mojich malých vnúčikov, ktorí tam porobili trochu rozruch, ale vďaka trpezlivému personálu sme to prežili.

Dana Dingová s rodinou

25-27 June 2013 Corporate meeting of Elsters.r.o.

Great thanks to the management and the staff of The Lipa Hotel for the success of our event this week.

Our guests highly appreciated the friendliness and willingness of the management and the staff that made the event a great success.

Anna Maďarková Quality Management Department

Anna MaďarkováOddelenie riadenia kvality

Týmto by som Vám chcela vysloviť svoju poklonu a vďaku za perfektnú organizáciu a spoluprácu pri organizovaní mítingu, ktorý sa konal tento týždeň vo Vašom hoteli. Či už materiálové zabezpečenie (obedy, večere, coffee breaky, studené misy), komunikácia ešte pred mítingom i priamo počas konania akcie, ale aj prístup vašich ľudí, ochotných reagovať na naše požiadavky, boli na brilantnej úrovni.

 Ešte raz veľká vďaka. Prajem všetko dobré.

 

Lenka SkaličanováSekretariát

For general questions use our contact form

Newsletter

Hotel LIPA Slovakia, s.r.o.

Husitská 5, 916 01 Stará Turá, Slovensko

Phone: +421 32 77 63 870
fax : +421 32 77 63 060
e-mail: info@hotellipa.eu

GPS Coordinates: 48°64´40.38″ N   17°41´56.28″

Coordinates

  • Chef, Waiter

contact and further information: 0917 866 739 Mr. Špirko, or use our contact form

OUR PARTNERS

 
lux-decor
sisi
kormoran
stara-tura
lemimi
alia
logo združenia regio
Člen KCR logo
© Copyright - HOTEL LIPA